Był kurs i go nie ma! Jak bardzo mi go brakuje!!! Od dwóch tygodni siedzę w domu i wspominam go z sentymentem. Te dwa miesiące zleciały bardzo szybko. Dały mi wiele satysfakcji, dlatego, że jeszcze w moim wieku (prawie 60 lat) mogę się jeszcze tyle nauczyć, pojąć, mówić poprawnie i stylistycznie. Myślałam, że nie dam rady, że to jest nie do opanowania. Myliłam się. Nasza kochana Aga wszystko tłumaczyła bardzo jasno i mogłaby po sto razy, gdyby była taka potrzeba. Grupa bardzo zgrana fajnych „babeczek” świetnie sobie radziła. Wiem, że ten kurs dodał mi pewności siebie, otwarcia na drugiego człowieka, chęci do dalszej nauki. Nieważne jest to, że kontynuacja nauki będzie już w domu w pieleszach, bez wstawania na pociąg, ale z nową mądrością i prawidłowym myśleniem wyniesionym z tego właśnie kursu. Polecam wszystkim młodym i tym starszym, a przede wszystkim chcącym coś zmienić w swoim życiu i sprawdzić swoje możliwości. Powodzenia! Teresa.

Teresa Wojtaszek, dorosła kursantka uczestnicząca w intensywnym kursie języka niemieckiego

05.01.2017r.


Syn Szymon uczy się w Bumerangu piąty rok od 2 klasy szkoły podstawowej; córka Alicja drugi rok, również od 2 klasy szkoły podstawowej. Dzięki dodatkowym zajęciom dzieci nie mają problemów w nauce j. angielskiego w szkole. Praca w małych grupach, w naszym przypadku 2-osobowych skutkuje tym, że dzieci są bardzo dobrze przygotowane do sprawdzianów. Lektor, Pan Piotr potrafi tak poprowadzić zajęcia i zmotywować dzieci do pracy, że chętnie chodzą na zajęcia nawet jeśli tego dnia jest sprawdzian : ). Lekcje to nie "kucie" słówek, ale przede wszystkim praktyczna nauka poprzez rozmowę z lektorem. Uważam, że Bumerang to bardzo dobra szkoła. Dzięki niej moje dzieci bez problemu i bez skrępowania posługują się językiem angielskim, co mogłam zaobserwować podczas wakacji za granicą.

Justyna Krawczyk, mama Alicji i Szymona – uczniów szkoły podstawowej

27.08.2017r.


Mój 10- letni syn Tomasz od 3 lat uczęszcza do szkoły Bumerang na lekcje języka angielskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć oraz z nauczyciela, czyli Pana Piotra. Tomasz często opowiada, że zajęcia były bardzo ciekawe, że śpiewali piosenki i robili fajne zadania. Bardzo lubi też testy, może dlatego, że nie sprawiają mu większej trudności i prawie zawsze dostaje najwyższą ocenę. Doceniam też atmosferę, jaka panuje na zajęciach. Pan Piotr jest bardzo lubiany, chłopcy dobrze się czują w jego towarzystwie, mimo to potrafi utrzymać dyscyplinę na lekcji. Z każdych zajęć Tomek wynosi bardzo dużą wiedzę i praktycznie w ogóle nie musi się uczyć w domu. Po 3 latach nauki widać, że już bardzo dużo umie, co ma też odzwierciedlenie w szkole, ponieważ dzięki tym dodatkowym zajęciom, od pierwszej klasy z angielskiego w szkole ma zawsze ocenę celującą. Mamy nadzieję dalej kontynuować lekcję w szkole Bumerang, oczywiście u Pana Piotra.

Małgorzata Kocińska, mama Tomka – ucznia szkoły podstawowej

28.08.2017r.


Od kilku lat moje córki uczęszczają na naukę języka angielskiego do szkoły Bumerang. Córki bardzo chętnie chodzą na lekcje, ponieważ odbywają się one w miłej i bezstresowej atmosferze. Uważam, że dzięki tym lekcjom mają lepsze oceny w szkole. Zajęcia odbywają się w małych grupach i są tworzone na podstawie zdolności i poziomu uczniów. Jestem na bieżąco informowana o postępach dzieci w nauce, a nieobecności są zawsze uzupełniane. Kontakt z właścicielami i lektorem jest bardzo dobry. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i planuję dalszą. Serdecznie polecam!

Hanna Gozdal, mama Zuzanny i Zosi – uczennic szkoły podstawowej i gimnazjum

29.08.2017r.


Moje dziecko uczęszcza do Bumeranga już 3 lata na język angielski. Grupa składa się z 4 osób. Zajęcia bardzo dużo wniosły w wiedzę mojej córki. Dziecko po zajęciach w Bumerangu jest dobrze przygotowane do zajęć w szkole i nie boi się pisać sprawdzianów. Lektor również sprawdza ich wiedzę dzieci robiąc sprawdziany po zakończeniu każdego działu.

Agnieszka Gawlińska, mama Martyny – uczennicy szkoły podstawowej

29.08.2017r.


Do Bumeranga uczęszczałam i nadal będę uczęszczać na zajęcia z chemii. Pani nauczycielka jest osobą poważnie traktującą swoje obowiązki. Jest bardzo miła i potrafi wytłumaczyć każde zadanie, dzięki tej Pani zrozumiałam chemię. Zdecydowanie stwierdzam, że posiada ona predyspozycje do nauczania. Polecam :)!

Natalia Starzyńska, uczennica drugiej klasy gimnazjum

30.08.2017r.


Chciałabym polecić szkołę językową Bumerang, atmosfera na lekcjach jest naprawdę fajna, relacje uczeń - nauczyciel nie są sztywne, ale bardziej przyjacielskie. Jeśli ktoś chce, może się naprawdę nieźle przygotować do sprawdzianów i egzaminów. Nauka jest na naprawdę wysokim poziomie, o czym świadczą wyniki moich córek.

Magdalena Nowak, mama uczennic szkoły podstawowej i szkoły ponadgimnazjalnej uczęszczających na zajęcia z języka angielskiego i matematyki

30.08.2017r.


Myślę, że najlepszą opinię tworzą same wyniki maturalne.

Z angielskiego rozszerzonego ustnego zdałem na 90%, a pisemnego

na 82%. Na zajęcia uczęszczałem z kolegą raz w tygodniu. Najpierw lektorka wyrównała braki z gramatyki i leksyki, a potem co lekcje robiliśmy testy. Podczas matury nie było problemów ani z egzaminem pisemnym ani ustnym. Polecam!

Mateusz Klusak, ubiegłoroczny maturzysta, uczył się angielskiego przez

2 lata

05.05.2012r.


Od roku uczęszczam na kurs języka niemieckiego w Bumerangu. Pani Agnieszka  Płóciennik jest osobą, która kocha swą pracę i wkłada w nią całe serce. Podchodzi do niej profesjonalnie i potrafi zdopingować kursanta do nauki. Bardzo przystępnie tłumaczy. Każdego traktuje indywidualnie. Jest przy tym bardzo sumienna, troszczy się o swoich uczniów i dopasowuje czas nauki do ich potrzeb.

Jolanta Siatkowska, kursantka dorosła, uczy się języka niemieckiego od roku

7.05.2012r.


Uczę się języka angielskiego i niemieckiego w Bumerangu od 5 lat. Zajęcia są bardzo fajne tak jak lektorzy. Lekcje są bardzo ciekawie prowadzone. Polecam uczęszczanie do Bumeranga. Zajęcia dodatkowe dużo mi pomagają w zajęciach szkole.

Kinga, uczennica klasy pierwszej – gimnazjum, uczy się w Bumerangu

od 5 lat

10.05.2012r.


Córka – Kinga uczęszcza do Bumeranga już 5 rok od 3 klasy szkoły podstawowej. Uczy się języka angielskiego i niemieckiego.

W zwykłej szkole poziomem języków przewyższa rówieśników. Polecam Bumerang, bo to inwestycja w przyszłość Kingi, a efekty widoczne są już teraz.

Mama Kingi, uczennicy klasy pierwszej – gimnazjum

10.05.2012r.


Do Bumeranga dostałam się w sumie przez przypadek, głównie

ze względu na to, że większość moich kolegów  w klasie IV tam uczęszczała. Mama postanowiła, że język niemiecki to dobry wybór, jeżeli chodzi o zajęcia dodatkowe. Od tamtego czasu aż do dzisiaj,

a jestem w klasie II gimnazjum, co tydzień uczęszczam na zajęcia

i jestem bardzo zadowolona. Uczymy się w małych grupach, a na spotkaniach panuje miła i luźna atmosfera. Uczęszczam na lekcje

z wielką chęcią i jestem zadowolona z moich wyników w szkole. Polecam placówkę – Bumerang, ponieważ nauka wygląda tu zupełnie inaczej niż w szkole i przynosi oczekiwane efekty.

Kinga Speyer, uczennica klasy drugiej – gimnazjum, uczy się w Bumerangu od 4 lat

01.06.2012r.


 Uważam, że Bumerang jest świetnym miejscem do nauki. Uczę się tutaj języka niemieckiego od dłuższego czasu i bardzo odpowiada mi sposób, w jaki zdobywamy wiedzę. Grupy są małe, dzięki czemu każdy może wszystko dobrze zrozumieć. Jestem uczennicą gimnazjum, a przez to, że uczęszczam do Bumeranga jest mi o wiele łatwiej     

na lekcji w szkole oraz mogę się pochwalić dodatkową wiedzą.

Katarzyna Hilbrecht, uczennica klasy drugiej – gimnazjum, uczy się

w Bumerangu od 5lat

01.06.2012r.


 Moja córka uczęszcza na zajęcia w Bumerangu od 5 lat. Obecnie uczy się języka niemieckiego. Widzę, że nie ma kłopotów w szkole. Poza tym kontakt z nauczycielem tej placówki jest bardzo dobry. Jestem na bieżąco informowana o postępach w nauce, a nieobecności są uzupełniane.

Jolanta Hilbrecht,  mama uczennicy z klasy drugiej – gimnazjum

01.06.2012r.


W Bumerangu uczę się od 2 lat i planuję dalszą współpracę. Zajęcia prowadzone są, mówiąc młodzieżowo „na luzie”, mimo że wystawiane są oceny. Wszystko odbywa się bez stresu, w małych grupach (do 4-5 osób). Warto wspomnieć, że placówka pozwala na naukę w jednej grupie, uniom lub dorosłym w podobnym wieku, znających język na podobnym poziomie. Lektorzy i koordynatorzy przywiązują uwagę zarówno do gramatyki, leksyki i reakcji językowych. Podaję to wszystko na przykładzie języków obcych, ponieważ uczę się właśnie języka niemieckiego. Serdecznie polecam Bumerang, gdyż można się w krótkim czasie nauczyć się płynnie mówić w innym języku lub nieco podszkolić się z przedmiotów ścisłych.

Aleksandra Szmiłyk, uczennica klasy drugiej – gimnazjum, uczy się w Bumerangu od 2 lat

22.06.2012r.


Skutecznie, fachowo w miłej atmosferze, systematycznie,

w małych grupach. Ola chodzi chętnie i to jest najlepsza ocena. Pogłębia, umacnia wiedzę i rozwija przyjaźń z rówieśnikami. Grupy są tworzone w oparciu o zdolności i poziom słuchaczy.

Katarzyna Szmiłyk, mama uczennicy klasy drugiej – gimnazjum

22.06.2012r.


Doskonale pamiętam moje pierwsze dodatkowe zajęcia z matematyki

z panią Sobiesławą - byłam przerażona, ale cóż się dziwić, to była dla mnie nowa sytuacja. Szybko jednak zrozumiałam, że wszyscy chcą mojego dobra. Miła, rodzinna atmosfera, nauka wchodziła tak szybko - SZOK! :) Bardzo miło wspominam korepetycje z matematyki, dzięki którym udało mi się przebrną przez maturę ze świetnym wynikiem! :) Polecam wszystkim, naprawdę warto! Tak jak ja szybko polubicie przedmiot, z którym macie problemy. :)

Sandra Figas, absolwentka klasy maturalnej

08.07.2012r.


Polecam Bumerang jako rodzic. Dobry kontakt z nauczycielami. Przystępne ceny. Niewielkie grupy kursantów (4-5 osób) pozwalają na indywidualne podejście do ucznia. Swobodna atmosfera zajęć powoduje wzajemną otwartość i zaufanie między dzieckiem,     

a lektorem. Materiał z zajęć, w których dziecko nie mogło uczestniczyć każdorazowo jest mu przekazywany i nadrabiany z lektorem w razie jakichkolwiek trudności. Moją opinię wyrażam na podstawie relacji mojej córki, która uczęszcza do Bumerangu od kilku lat na lekcje angielskiego i niemieckiego.

Edyta Leszczyńska, mama uczennicy klasy drugiej – gimnazjum


Na kurs zapisałem się niemalże w ostatniej chwili - czas na przygotowanie się do matury niespostrzeżenie uleciał i okazało się,

że do nauki zostało mało czasu. Oczywistym było więc, że starałem się znaleźć możliwość jak największego uzupełnienia braków w wiedzy

w jak najkrótszym czasie. Niełatwym zadaniem było znalezienie wolnego miejsca, jeszcze trudniej było wymagać od osoby prowadzącej zajęcia, aby podołała zadaniu maksymalnego przyspieszenia programu nauczania, zachowując przy tym jego efektywność. Zamartwiałem się, czy w takim tempie zdołam choć trochę podciągnąć się z gramatyki, która była prawdziwym utrapieniem... Tymczasem właśnie w tej dziedzinie udało mi się zrobić kolosalne wręcz postępy. Lekcje, pomimo nagromadzenia materiału okazały się niezwykle treściwe i nielicho pomogły pozbyć mi się większości kluczowych błędów jakie popełniałem. Ćwiczenia ponadto pomogły w zrozumieniu konstrukcji dłuższych prac pisemnych jakich napisanie wymagane jest na rozszerzonej maturze z języka obcego

 i appose zasobu słów. Co ważniejsze, wszystko zawsze przebiegało

w miłej i w żaden sposób nie stresującej atmosferze, podbudowanej dodatkowo przez doskonały kontakt na linii wykładowca - kursant. Zdecydowanie polecam.


Dennis Latzke, absolwent klasy maturalnej

30.06.2013r